Tanganika i Malawi
PROFESJONALNIE

O nas

Firma  powstała jako kontynuacja ponad 30 letniej fascynacji akwarystyką a w szczególności rybami z Wielkich Jezior Afrykańskich.

Mamy olbrzymie doświadczenie w hodowli i rozmnażaniu ryb z jezior Tanganika i Malawi. Jest to wiedza praktyczna poparta przygotowaniem teoretycznym, gdzie wciąż z pokorą uczymy się i rozwijamy naszą wiedzę.

Możemy pochwalić się wieloma sukcesami hodowlanymi, udało nam się rozmnożyć wiele „problematycznych" gatunków ryb jak również zestawić pary, których hodowla doprowadziła do pierwszego rozmnożenia gatunku w Polsce.

Byliśmy wieloletnim, aktywnym członkiem Polskiego Związku Akwarystów o/Rzeszów, w okresie od początku lat 80 do zawieszenia działalności przez PZA.

Od połowy lat 90 jesteśmy członkiem prestiżowego niemieckiego stowarzyszenia hodowców ryb pielęgnicowatych DCG ( www.dcg-online.de )

Oferujemy największy w Polsce wybór ryb z Jeziora Malawi i Tanganika, zarówno ryby z odłowu jak i pierwsze pokolenie urodzone z akwarium. W ofercie również ryby pochodzące z hodowli przyjeziorowej w Burundii. Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór ryb z Jeziora Wiktorii.

Naszym wieloletnim Partnerem jest Firma Cichliedenstadl ( www.barsche.de ), jeden z największych światowych importerów ryb z Malawi i Tanganiki. Firma Cichlidenstadl posiada własne stacje odłowowe zlokalizowane nad obu jeziorami. O wielkości Firmy Cichlidenstadl świadczą m.in. cotygodniowe dostawy ryb z Afryki i baza w Niemczech licząca ponad 600 zbiorników. Firma Cichlidenstadl jest wielokrotnie wymieniana w specjalistycznej literaturze, jako Importer, który po raz pierwszy sprowadził do Europy wiele nowych gatunki ryb.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Firmy Cichlidenstadl w Polsce.


„Grupa hodowców Tanganiki i Malawi z wizytą w Cichlidenstadl" Zdjęcie : Timus , Klub Miłośników Tanganiki


Naszą ofertę uzupełniają pokarmy , którę uchodzą za jedne z najlepszych pokarmów dla ryb z Wielkich Jezior Afrykańskich. Kapitalne znaczenie ma dodatek enzymów trawiennych. Współautorem receptury jest Rene Krueter, jedna z legendarnych już postaci współczesnej akwarystyki , odkrywca m.in. Julidochromis "Gombi" i Xenotilapia papilio „Sunflower".

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem pokarmów O.S.I. w Polsce.


Na zdjęciu od lewej Stuart M. Grant, legendarny odkrywca i hodowca ryb z Jeziora Malawi i Tanganika, Monika Wisz, Firma Tan-Mal, René M.J. Krüter, współautor receptury O.S.I. , biolog, badacz ryb z Jeziora Tanganika.

Zapraszamy do nas ! 30 lat doświadczenia , największych wybór i doskonała jakość ryb z Tanganiki i Malawi , współpraca z najlepszymi w branży wyróżniają nas i gwarantują zadowolenie Klienta.

Szybki kontakt
Dane kontaktowe
Tan- Mal
Monika Wisz
Różanki, woj.lubuskie
+48 724 318 909, + 48 696 479432
E-Mail : tan-mal@tan-mal.pl

Wyślij wiadomość
Ocean Star International
O.S.I. pokarm klasy PREMIUM , który smakuje !
www.oceanstarinternational.com