Tanganika i Malawi
PROFESJONALNIE

W codziennej pracy korzystamy z własnego specjalistycznego księgozbioru liczącego setki pozycji. W skład tego księgozbioru wchodzą wszystkie najważniejsze pozycje dotyczące Wielkich Jezior Afrykańskich wydane w ostatnich 50 latach w Europie.

Oczywiście doceniamy i polecamy jako źródło wiedzy również Internet. Jest to miejsce gdzie każdy może anonimowo zamieścić dowolną treść czy też dodać zdjęcie. Dlatego też nie jest łatwo , szczególnie początkującym akwarystom , ocenić wartość merytoryczną informacji czy rzetelność zamieszczonego w Internecie zdjęcia.

Gorąco polecamy lekturę stron oraz specjalistycznych forum prowadzonych przez Klub Malawi oraz Klub Miłośników Tanganiki. To miejsca w polskiej sieci , gdzie odpowiedź na swoje pytanie znajdzie zarówno osoba dopiero rozpoczynająca przygodę akwarystyczna ale również doświadczony akwarysta stający przed nowym wyzwaniem.

Od lat współpracujemy z oboma Klubami, mamy też zaszczyt być członkiem obu Klubów.

www.klub-tanganika.pl

www.klub-malawi.pl

 

Poniżej wybrane pozycje z naszej biblioteki. Najwyższa półka europejskiej literatury ale też pozycje od których wiele lat temu zaczeła sie nasza przygoda z rybami z Wielkich Jezior Afrykańskich : niezapomniane czasopismo "Akwarium" wydawane przez Polski Związek Akwarystów , numer 6 (54), 1979 z artykułem Jerzego Aleksandra Splitt "Afrykańskie pielęgnice z Jeziora Tanganika , Tropheus moorei, Tropheus duboisi " , broszury "Pielęgnice" wydane przez Zarząd Główny PZA oraz PZA o.Kraków z okazji Ogólnopolskiego Przeglądu Pielęgnic i VIII Wystawy Akwarystycznej-Kraków 1981 i pracy Andrzeja Szulca "Jezioro Malawi i jego mieszkańcy".

 

KSIĄŻKI 

CZASOPISMA


 

INNE

Inne ważne pozycje z naszego księgozbioru bedziemy sukcesywnie umieszczać w galerii.

Szybki kontakt
Dane kontaktowe
Tan- Mal
Monika Wisz
Różanki, woj.lubuskie
+48 724 318 909, + 48 696 479432
E-Mail : tan-mal@tan-mal.pl

Wyślij wiadomość
Ocean Star International
O.S.I. pokarm klasy PREMIUM , który smakuje !
www.oceanstarinternational.com